SENSOCURE AS, Langmyra 11B

Contact

Sensocure
Langmyra 11B, 3185 Skoppum
Epost: post (at) sensocure.no

For further information please complete the form below.

12 + 14 =

About us

Vision

Sensocure shall be a prestigious and innovative medtech company in forefront of new technology development for treathment of ischemia and other major disease groups

Job Opportunities

Sensocure is always looking for qualified and interested people who will lead Sensocure’s future. It is an on-going recruitment process and the company regularly targets and recruits entry-level and experienced candidates for positions throughout the year. We engourage interested candidates to send their application as open positions may become available anytime. Current vacancies:

Produksjonsmedarbeider til sammenstilling av medisinske sensorer

Selskapet er i en fase for videreutvikling, produksjon og kommersialisering av sensoren IscAlertTM og står foran spennende muligheter. I den forbindelse søker Sensocure AS etter en medarbeider for sammenstilling av medisinske sensorer.

For mer info og søknad: https://www.finn.no/job/fulltime/ad.html?finnkode=160691440

People

 

Jacqueline Barnhoorn

jacqueline@sensocure.no
+47 413 84 894

Trond Herje

CEO

trond@sensocure.no
+47 926 14 926

 

Stein Ivar Hansen

CTO

stein@sensocure.no
+47 976 63 003

 

Tor Inge Tønnessen

CMO

tor-inge@sensocure.no
+47 917 00 717

 

Berit Brosvik

Head of Development

berit@sensocure.no
+47 940 58 214

 

Rune Veddegjerde

R&D Engineer

rune@sensocure.no
+47 915 75 787

 

Henrik Holland

R&D Engineer

henrik@sensocure.no
+47 986 49 354

 

Arnstein Arnesen

Product Engineer

arnstein@sensocure.no
+47 996 38 215

 

Lars Holhjem

Scientist

lars@sensocure.no
+47 984 03 013

 

Runar Strand-Amundsen

runar@sensocure.no
+47 400 29 762

 

Heidi Ludvigsen

Technician

heidi@sensocure.no
+47 922 01 350

 

Anette H. Loennechen

Production

anette@sensocure.no
+47 932 54 075

 

Vicky Solgård

Production

vicky@sensocure.no
+47 485 08 158

Sensocure AS

Sensocure AS develops biomedical
sensors for healthcare. The main product
under development is IscAlert™, a CO2
sensor designed for the earliest possible
detection of ischemia.

Press and public relations

Sensocure er Gasellebedrift

Sensocure er en av de 3484 norske bedrifter som kan kalle seg for Gaselle-bedrift 2019. For å komme på DNs gaselleliste, må bedriften de siste fire årene ha:- hatt omsetning over én million kroner- levert godkjente regnskaper- minst doblet omsetningen- hatt positivt...

Sensocure blant Norges raskest voksende

Deloitte Norges Technology Fast 50 er en rangering av Norges 50 raskest voksende teknologiselskaper, basert på omsetningsvekst gjennom de siste fire årene. Vi er stolte av å være på den endelige listen over Fast 50 for 2019! Les mer om Fast 50

Sensocure har fått BIA-midler av Norges Forskningsråd

Gjennom BIA (Brukerstyrt innovasjonsarena) finansierer Norges Forskningsråd prosjekter som skal gi høy verdiskaping både for de deltagende bedriftene og for samfunnet. Sensocure var en av søkerne til høstens utlysning, og har nådd frem med sin søknad. Prosjektet...